USV1E220MFD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USV1E220MFD
JLCPCB Part #
C1580413
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2.5mm 22uF 25V 5000hrs@105℃ 6.3mm 76.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS