UPX1V010MPD
MFR.Part #
UPX1V010MPD
JLCPCB Part #
C5112009
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 1uF 20000hrs@105℃ 35V 44.25mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS