LLG2E681MELZ50
MFR.Part #
LLG2E681MELZ50
JLCPCB Part #
C1604673
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 250V 50mm 680uF ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS