UPW2E2R2MPD1TD
MFR.Part #
UPW2E2R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588727
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 2.2uF 250V 3.5mm 3000hrs@105℃ 46.4mA@10kHz 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS