UUG2W100MNQ6MS
MFR.Part #
UUG2W100MNQ6MS
JLCPCB Part #
C2166465
Package
SMD,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 12.5mm 140mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 450V ±20% SMD,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS