UPW1V331MPD
MFR.Part #
UPW1V331MPD
JLCPCB Part #
C433204
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1.05A@100kHz 10mm 16mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 68mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS