LLG2C392MELC50
MFR.Part #
LLG2C392MELC50
JLCPCB Part #
C1582699
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 35mm 3900uF 50mm 6A@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS