UPW1E681MPD1TD
MFR.Part #
UPW1E681MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111929
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm 680uF 915mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS