UPS2V010MPD
MFR.Part #
UPS2V010MPD
JLCPCB Part #
C1597166
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 17mA@120Hz 1uF 2000hrs@105℃ 350V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS