UEP1C330MDD
MFR.Part #
UEP1C330MDD
JLCPCB Part #
C1651068
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 16V 2mm 33uF 49mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS