UPS2D331MRD
MFR.Part #
UPS2D331MRD
JLCPCB Part #
C1602474
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.265A@10kHz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 330uF 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS