UPS2E331MRD
MFR.Part #
UPS2E331MRD
JLCPCB Part #
C1583001
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3225A@10kHz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 330uF 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS