UPS1H100MDD1TA
MFR.Part #
UPS1H100MDD1TA
JLCPCB Part #
C5111850
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 12.5mm 20.4mA@120Hz 2000hrs@105℃ 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS