UVR1A330MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1A330MDD1TD
JLCPCB Part #
C5112321
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 5mm 85mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS