UPM2G220MHD
MFR.Part #
UPM2G220MHD
JLCPCB Part #
C5111818
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 130mA@120Hz 16mm 22uF 31.5mm 400V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS