UPM1K6R8MDD1TA
MFR.Part #
UPM1K6R8MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592422
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 5mm 5mm 6.8uF 80V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS