UPV1C680MGD1TD
MFR.Part #
UPV1C680MGD1TD
JLCPCB Part #
C4155763
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 16V 2.5mm 5000hrs@105℃ 6.3mm 68uF ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS