UPM1K470MPD1TA
MFR.Part #
UPM1K470MPD1TA
JLCPCB Part #
C1598440
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 215mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 390mΩ 47uF 80V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS