UPM1E561MPD
MFR.Part #
UPM1E561MPD
JLCPCB Part #
C308849
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
1.03A@120Hz 10mm 25V 25mm 5000hrs@105℃ 55mΩ@100kHz 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS