UMR0J101MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UMR0J101MDD1TP
JLCPCB Part #
C2165037
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 105mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS