UKL1V102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1V102MHD
JLCPCB Part #
C5111287
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A@120Hz 1000uF 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS