UKT1H330MDD1TD
MFR.Part #
UKT1H330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584629
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 33uF 50V 5mm 90mA@120Hz ±20% Plugin,D5xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS