UKL1E100MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1E100MDD1TA
JLCPCB Part #
C1591822
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 2000hrs@85℃ 25V 5mm 5mm 70mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS