UVZ1E222MHD
MFR.Part #
UVZ1E222MHD
JLCPCB Part #
C445125
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2200uF 25V 25mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS