UHE1V681MPD
MFR.Part #
UHE1V681MPD
JLCPCB Part #
C1668996
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.91A@100kHz 10mm 31.5mm 35V 5mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS