UHD1C152MHD1TO
MFR.Part #
UHD1C152MHD1TO
JLCPCB Part #
C5110977
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.888A@120Hz 12.5mm 1500uF 16V 22mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS