UES1H3R3MDM1TD
MFR.Part #
UES1H3R3MDM1TD
JLCPCB Part #
C1584192
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.5mm 3.3uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS