UES1A221MPM
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UES1A221MPM
JLCPCB Part #
C1669309
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 10mm 16mm 220uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS