UEP1E101MPD
MFR.Part #
UEP1E101MPD
JLCPCB Part #
C1584980
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 110mA@120Hz 25V 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS