UHW1E332MHD
MFR.Part #
UHW1E332MHD
JLCPCB Part #
C1580343
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mΩ 12.5mm 25V 3.09A@120Hz 3300uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS