UCY2W220MHD1TO
MFR.Part #
UCY2W220MHD1TO
JLCPCB Part #
C1589418
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 12000hrs@105℃ 22uF 300mA@120Hz 450V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS