RR50J821MDN1PH
MFR.Part #
RR50J821MDN1PH
JLCPCB Part #
C3274659
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 2000hrs@105℃ 5mm 5mΩ 6.3V 722mA@120Hz 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS