UCPW6330MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCPW6330MPD
JLCPCB Part #
C1590921
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 320mA@120Hz 33uF 420V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS