UCD1H681MNQ1MS
MFR.Part #
UCD1H681MNQ1MS
JLCPCB Part #
C1848761
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 5000hrs@105℃ 50V 680uF 73mΩ 805mA@120Hz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS