UCD0J332MNQ1MS
MFR.Part #
UCD0J332MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2163741
Package
SMD,D12.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14.5mm 3300uF 5000hrs@105℃ 550mA@120Hz 6.3V ±20% SMD,D12.5xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS