UKA1H101MPD1TD
MFR.Part #
UKA1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584510
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 190mA@120Hz 2000hrs@105℃ 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS