UKW1V221MPD1TD
MFR.Part #
UKW1V221MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584714
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 35V 370mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS