UBX2D150MPL
MFR.Part #
UBX2D150MPL
JLCPCB Part #
C1668293
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 10mm 15uF 16mm 200V 234mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS