UKW1H472MRD
MFR.Part #
UKW1H472MRD
JLCPCB Part #
C1584565
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.9A@120Hz 2000hrs@85℃ 20mm 40mm 4700uF 50V ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS