UHD1C331MPD1TD
MFR.Part #
UHD1C331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1952598
Description
-40℃~+105℃ 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 760mA@100kHz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS