UPX1V331MHD
MFR.Part #
UPX1V331MHD
JLCPCB Part #
C5112019
Package
Plugin,D16xL26.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.008A@120Hz 16mm 20000hrs@105℃ 26.5mm 330uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS