UBW1E331MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBW1E331MPD
JLCPCB Part #
C5110728
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 18mm 2000hrs@135℃ 25V 330uF 472.5mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS