UWJ1H2R2MCL1GB
MFR.Part #
UWJ1H2R2MCL1GB
JLCPCB Part #
C5984693
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 13mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@85℃ 4mm 5.5mm 50V ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS