UBT1A222MHD8TO
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT1A222MHD8TO
JLCPCB Part #
C2166420
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1.172A@120Hz 10000hrs@125℃ 10V 12.5mm 2200uF 33mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS