UAS2D560MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UAS2D560MHD
JLCPCB Part #
C1599697
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 210mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS