RNU1C101MDSASQ
MFR.Part #
RNU1C101MDSASQ
JLCPCB Part #
C3274982
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 2.5mm 25mΩ 282mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS