RNL1C222MDS1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNL1C222MDS1
JLCPCB Part #
C3274509
Package
Plugin,D10xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 21.5mm 2200uF 5mm 810mA@120Hz 8mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL21.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS