PLV1H680MDL1TD
MFR.Part #
PLV1H680MDL1TD
JLCPCB Part #
C1579118
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2.6A@100kHz 28mΩ@100kHz 3000hrs@105℃ 50V 5mm 68uF Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS