F930J336MAA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
F930J336MAA
JLCPCB Part #
C340708
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 33uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS