PLF1A271MDO1
MFR.Part #
PLF1A271MDO1
JLCPCB Part #
C3275006
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 2000hrs@105℃ 270uF 3.5mm 4.9A@100kHz 8mm 8mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS